Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca MADRID P05165CP
Lampa wisząca MADRID P05165CP
1395 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 76 cm |
| Średnica | 68cm |
| Maksymalna długość zwisu | 171 cm |
| Kolor | szampański |
| Materiał | metal, kryształ |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | e14 |
| Moc maksymalna | 60w |
SKU:
P05165CP
