Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca kopułowa Katie w polerowanym niklu z nasiennym szkłem
Lampa wisząca kopułowa Katie w polerowanym niklu z nasiennym szkłem
2533 zł
| Waga | 4,54 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 27.3cm |
| Szerokość | 30.5cm |
| Gniazdo | E27 |
| Kształt żarówki | A |
| Uwagi | Produkt zawiera 91,44cm łańcucha |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 5226PN/G5-SG-EU
