Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca DENVER P06994WH NI
Lampa wisząca DENVER P06994WH NI
1525 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 39 cm |
| Średnica | 70 cm |
| Minimalna długość zwisu | 77 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 172 cm |
| Kolor | nikiel |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | biały |
SKU:
P06994WH NI
