Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca Arabelle w polerowanym srebrnym wykończeniu
Lampa wisząca Arabelle w polerowanym srebrnym wykończeniu
9220 zł
| Waga | 17,23 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowane srebrne wykończenie |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość oprawy | 46.4cm |
| Szerokość | 71.2cm |
| Gniazdo | 5 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5306BSL-EU
Opis
Arabelle od AERIN tworzy stylowe oświadczenie z eleganckimi i wyjątkowymi kwiatowymi sylwetkami. Prezentując piękny zakrzywiony projekt w gamie wykończeń, efektowne plafony, kinkiety czy lampy wiszące wnoszą deco klimat do każdej jadalni czy korytarza. IP20 Klasa I
