Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Stołowe / Biurkowe » Lampa stołowa QUITO T01939BK AU
Lampa stołowa QUITO T01939BK AU
1095 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 64 cm |
| Długość | 41cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Kolor | czarny, złoty |
| Materiał | metal, tkanina |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | e27 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | czarny |
Na stanie
SKU:
T01939BK AU
