Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Stołowe / Biurkowe » Lampa stołowa Culloden w kolorze Blue Lagoon z lnianym kloszem
Lampa stołowa Culloden w kremowym krakelowaniu z lnianym kloszem
2763 zł Pierwotna cena wynosiła: 2763 zł.2210 złAktualna cena wynosi: 2210 zł.
Lampa stołowa Culloden w kamykowym akwamarynie z lnianym kloszem
2763 zł Pierwotna cena wynosiła: 2763 zł.2210 złAktualna cena wynosi: 2210 zł.
Lampa stołowa Culloden w kolorze Blue Lagoon z lnianym kloszem
2763 zł Pierwotna cena wynosiła: 2763 zł.2210 złAktualna cena wynosi: 2210 zł.
| Waga | 9,98 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Blue Lagoon |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 82.6cm |
| Szerokość | 45.8cm |
| Podstawa | Okrągła 16,6cm |
| Gniazdo | E27 Bezkluczykowy z przełącznikiem liniowym |
| Kształt żarówki | A |
| Uwagi | Reaktywne glazury ceramiczne będą różnić się kolorem i teksturą |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
ARN 3608BLL-L-EU
