Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Stołowe / Biurkowe » Lampa stołowa COASTAL T01026BR-WH
Lampa stołowa COASTAL T01026BR-WH
480 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 61cm |
| Średnica | 28cm |
| Gwint | e27 |
| Materiał | metal, ceramika |
| Moc maksymalna | 40w |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor | granatowy, mosiądz |
| Kolor abażuru | biały |
Na stanie
SKU:
T01026BR-WH
Opis
Ceramiczna lampa Coastal idealnie będzie pasować do wnętrz w stylach Coastal i Hamptons.
Elementy metalowe wykończone w szczotkowanych mosiądzu, podkreślające całość i dodające elegancji.
Podstawa lampy wykonana została z matowej ceramiki w kolorze białym z ciemno-niebieskimi paskami.
