Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Lampa punktowa Bronze – Grynszpan
Lampa punktowa Bronze – Grynszpan
635 zł
Lampa punktowa
| Waga | 2,24 kg |
|---|---|
| Rodzina | Bronze |
| Typ produktu | Lampa punktowa |
| Wymiary opakowania | 11 x 18 x 24 cm |
| Waga netto | 2,02 |
| Waga brutto | 2,24 |
| Marka | Garden Zone |
| Wysokość oprawy | 100 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Grynszpan |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 1,2 W |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Napięcie | 12 V |
| Źródło zasilania | Niskie napięcie |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
GZ-BRONZE13
Opis
Rodzina Bronze to ekskluzywna seria produktów, które cechują się wysoką jakością wykonania oraz estetycznym designem. Produkty tej kolekcji są wykonane z odlewanego brązu, a następnie poddane obróbce chemicznej, aby uzyskać naturalny efekt postarzanego brązu lub patyny. Oferując wiele opcji i dodatków, Rodzina Bronze umożliwia dostosowanie oświetlenia do indywidualnych preferencji oraz stylu ogrodu.
