Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Podłogowe » Lampa podłogowa Studio z ramieniem wahliwym w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym
Lampa podłogowa Studio z ramieniem wahliwym w kolorze brązowym
2994 zł Pierwotna cena wynosiła: 2994 zł.2395 złAktualna cena wynosi: 2395 zł.
Lampa podłogowa Studio regulowana w kolorze brązowym
2763 zł Pierwotna cena wynosiła: 2763 zł.2210 złAktualna cena wynosi: 2210 zł.
Lampa podłogowa Studio z ramieniem wahliwym w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym
2994 zł Pierwotna cena wynosiła: 2994 zł.2395 złAktualna cena wynosi: 2395 zł.
| Waga | 13,15 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Ręcznie patynowany mosiądz antyczny |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 109.3 – 144.8cm |
| Głębokość | 50.8cm |
| Podstawa | Prostokąt 15,3cm x 22,9cm |
| Gniazdo | E14 Świecznikowy z przełącznikiem liniowym |
| Kształt żarówki | LED B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
81134 HAB-EU
