Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Podłogowe » Lampa podłogowa Riga w przezroczystym szkle i polerowanym niklu z lnianym kloszem
Lampa podłogowa Riga w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym i przezroczystym szkle z lnianym kloszem
11065 zł Pierwotna cena wynosiła: 11065 zł.8852 złAktualna cena wynosi: 8852 zł.
Lampa podłogowa Montreuil w polerowanym srebrnym wykończeniu z lnianymi kloszami
5991 zł Pierwotna cena wynosiła: 5991 zł.4793 złAktualna cena wynosi: 4793 zł.
Lampa podłogowa Riga w przezroczystym szkle i polerowanym niklu z lnianym kloszem
11065 zł Pierwotna cena wynosiła: 11065 zł.8852 złAktualna cena wynosi: 8852 zł.
| Waga | 17,69 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel z przezroczystym szkłem |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 152.4cm |
| Szerokość | 50.8cm |
| Podstawa | Okrągła 30,5cm |
| Gniazdo | 2 – E27 Bezkluczykowy z przełącznikiem liniowym |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
ARN 1005PN/CG-L-EU
Opis
Opływowy Riga od AERIN nadaje nowoczesną elegancję różnorodnym mniejszym przestrzeniom, czy to w tradycyjnych czy bardziej nowoczesnych wnętrzach. Czysta sylwetka w mosiądzu i krysztale sugeruje nutę art deco, podczas gdy rzucane miękkie światło jest ponadczasowe.
