Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Podłogowe » Lampa podłogowa Penny – 1 źródło światła – Oksydowany mosiądz
Lampa podłogowa Penny – 1 źródło światła – Oksydowany mosiądz
2950 zł
| Waga | 8,6 kg |
|---|---|
| Wysokość | 139,7 cm |
| Średnica | 47 cm |
| Wykończenie | Oksydowany mosiądz |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal, Tkanina |
| Wymiary opakowania | 50,8 x 142,24 x 50,8 cm |
Na stanie
SKU:
FE-PENNY-FL-BB
Opis
Podstawa lampy podłogowej Penny inspirowana jest designem połowy XX wieku. Trójnogi statyw przecina się w idealnie zbilansowanym punkcie, dzięki czemu Penny charakteryzuje się perfekcyjną stabilnością. Dostępna jest w trzech wersjach wykończenia — oksydowany mosiądz, polerowany nikiel oraz stare żelazo. Do każdego wariantu kolorystycznego dołączony jest w zestawie abażur w kolorze przełamanej bieli.
