Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Podłogowe » Lampa podłogowa Dover w polerowanym srebrnym wykończeniu z lnianym kloszem
Lampa podłogowa Dover w postarzanym żelazie z lnianym kloszem
3685 zł Pierwotna cena wynosiła: 3685 zł.2948 złAktualna cena wynosi: 2948 zł.
Lampa podłogowa Dover ze złoceniem z lnianym kloszem
3685 zł Pierwotna cena wynosiła: 3685 zł.2948 złAktualna cena wynosi: 2948 zł.
Lampa podłogowa Dover w polerowanym srebrnym wykończeniu z lnianym kloszem
3685 zł Pierwotna cena wynosiła: 3685 zł.2948 złAktualna cena wynosi: 2948 zł.
| Waga | 13,15 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowane srebrne wykończenie |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 161.3cm |
| Szerokość | 54.7cm |
| Podstawa | Okrągła 22,9cm |
| Gniazdo | E27 Bezkluczykowy z przełącznikiem liniowym |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
ARN 1002BSL-L-EU
Opis
Elegancki Dover od AERIN na nowo definiuje ponadczasowe projekty dzięki klasycznym, lecz niespodziewanym formom. Sylwetka w kształcie trąbki zarówno dla lamp stołowych jak i kinkietów przekazuje wyjątkowe wyrafinowanie różnorodnym przestrzeniom i jest dostępna w gamie wykończeń takich jak złocone, postarzane żelazo czy polerowane srebrne płatki, wszystkie zwieńczone eleganckim lnianym kloszem.
