Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Lampa biblioteczna Boston funkcjonalna dwuramienna w polerowanym niklu
Lampa biblioteczna Boston funkcjonalna dwuramienna w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym
2994 zł Pierwotna cena wynosiła: 2994 zł.2395 złAktualna cena wynosi: 2395 zł.
Mały plafon Siena w brązie z białym szkłem
2301 zł Pierwotna cena wynosiła: 2301 zł.1841 złAktualna cena wynosi: 1841 zł.
Lampa biblioteczna Boston funkcjonalna dwuramienna w polerowanym niklu
2994 zł Pierwotna cena wynosiła: 2994 zł.2395 złAktualna cena wynosi: 2395 zł.
| Waga | 3,63 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 90.2cm |
| Szerokość | 18.4cm |
| Głębokość | 22.9cm – 88.9cm |
| Gniazdo | E14 Świecznikowy z przełącznikiem liniowym |
| Kształt żarówki | LED B |
| Uwagi | Osłona przewodu w zestawie, Regulacja tylko w pionie |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
SL 2923PN-EU
