Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiet SEOUL W01773BK
Kinkiet SEOUL W01773BK
425 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,00 × 12,00 × 30,00 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Długość | 18cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Gwint | e27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 60w |
SKU:
W01773BK
