Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Pippin – 1 źródło światła
Kinkiet Pippin – 1 źródło światła
625 zł
| Waga | 2,8 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 38.1 |
| Głębokość (cm) | 11.6 |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 22 x 25 x 54 cm |
| Klasa IP | IP44 |
Na stanie
SKU:
FE-PIPPIN1
Opis
Kinkiet łazienkowy Pippin czerpie inspirację z tradycyjnych świeczników. Elegancka rama w kolorze polerowanego chromu w połączeniu z cylindrycznym kloszem z opalowego szkła świetnie sprawdzi się w wyszukanych wnętrzach. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
