Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Pave – 1 źródło światła
Kinkiet Pave – 1 źródło światła
250 zł
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 19.4 |
| Szerokość (cm) | 12.7 |
| Głębokość (cm) | 14.8 |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 35 x 20,5 x 24 cm |
Na stanie
SKU:
FE-PAVE1
Opis
Kolekcja Pavé nadaje blasku i elegancji każdemu wnętrzu bez przytłaczania innych elementów wystroju. Te zainspirowana kunsztowną biżuterią oprawy łączą w sobie wykończenie w odcieniu polerowanego niklu z wysadzanymi kryształami brzegami oraz białymi abażurami z jedwabiu Shantung.
