Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Kinkiet Melange w brązie z alabastrem
3224 zł Pierwotna cena wynosiła: 3224 zł.2579 złAktualna cena wynosi: 2579 zł.
| Waga | 2,27 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 17.8cm |
| Szerokość | 17.8cm |
| Głębokość | 8.3cm |
| Gniazdo | E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | G |
| Uwagi | Alabaster to kamień naturalny, oczekiwane są różnice w kolorze i teksturze |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
Kontrastując naturalny alabaster z metalem w zaokrąglonych formach i unikalnych konfiguracjach, seria Melange od Kelly Wearstler łączy organiczne z luksusowym dla nowoczesnego szykownego wnętrza. Rzeźbione alabastrowe klosze tworzą miękki blask na ścianach i powierzchniach, podczas gdy opływowe kształty łagodzą kątowe czy minimalistyczne otoczenie. Alabaster zawiera unikalne wariacje zarówno w żyłowaniu jak i odcieniu, oferując niestandardowy charakter, który jest kolekcjonerski w atrakcyjności. Mosiężne, patynowane antyczne czy polerowane niklowe detale dodają kontrastu i blasku. Czy wybierzesz plafony, lampy wiszące, kinkiety czy lampy stołowe, oświetlenie Melange tworzy wielowarstwowy wygląd w przestrzeniach mieszkalnych, sypialniach, korytarzach i jadalni. IP20 Klasa I
