Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Kinkiet łazienkowy Bryant w polerowanym niklu
Duży podwójny kinkiet Bryant w brązie z lnianymi kloszami
3325 zł Pierwotna cena wynosiła: 3325 zł.2659 złAktualna cena wynosi: 2659 zł.
Kinkiet łazienkowy Bryant w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym
2855 zł Pierwotna cena wynosiła: 2855 zł.2284 złAktualna cena wynosi: 2284 zł.
Kinkiet łazienkowy Bryant w polerowanym niklu
2855 zł Pierwotna cena wynosiła: 2855 zł.2284 złAktualna cena wynosi: 2284 zł.
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 35,6 cm |
| Szerokość | 10,2 cm |
| Gniazdo | E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
EU-TOB2015
Opis
Zdefiniowana przez swoją prostotę, seria Bryant Thomasa O’Briena to wszechstronna gama klasycznego oświetlenia obejmująca lampy, żyrandole, kinkiety, latarnie i oświetlenie bilardowe. Łącząc klasyczne materiały jak metalowe wykończenia z papierowymi, szklanymi lub lnianymi kloszami oraz minimalnymi skórzanymi akcentami, zrównoważone sylwetki nadadzą wyrafinowany charakter każdemu pomieszczeniu.
