Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet KYIV W02103CP
Kinkiet KYIV W02103CP
595 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 28,00 × 28,00 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Długość | 13cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Kolor | szampański |
| Materiał | metal, kryształ |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | e14 |
| Moc maksymalna | 60w |
SKU:
W02103CP
