Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Kinkiet Hackney w ręcznie patynowanym mosiądzu z lnianym kloszem
Lampa stojąca LOXLEY F01463BR-WH
1595 zł
Kinkiet Hackney w polerowanym niklu z lnianym kloszem
1665 zł Pierwotna cena wynosiła: 1665 zł.1332 złAktualna cena wynosi: 1332 zł.
Kinkiet Hackney w ręcznie patynowanym mosiądzu z lnianym kloszem
1665 zł Pierwotna cena wynosiła: 1665 zł.1332 złAktualna cena wynosi: 1332 zł.
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Ręcznie patynowany mosiądz antyczny |
| Kolor | mosiądz |
| Wysokość | 35,6 cm |
| Szerokość | 22,9 cm |
| Głębokość | 23,5 cm |
| Gniazdo | E14 |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
EU-SP2022
Opis
Kinkiet HACKNEY to stylowy kinkiet w amerykańskim stylu. Kinkiet posiada abażur w kształcie stożka, wykonany z białej tkaniny, która nadaje mu subtelnego, lekkiego charakteru. Kinkiet posiada mocowanie do ściany o średnicy 10,2 cm.
Kolekcja HACKNEY jest dostępna w trzech rodzajach wykończenia, co pozwala dostosować go do stylu wnętrza. Dostępne wykończenia to polerowany nikiel, antyczny mosiądz oraz brąz. W jej skład wchodzą lampy podłogowe, biurkowe oraz kinkiety.
Wymiar abażura: 6.4cm x 22.9cm x 12.7cm
