Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Concord – 1 źródło światła
Żyrandol Brianna - 9 źródeł światła - Polerowany nikiel
4950 zł Pierwotna cena wynosiła: 4950 zł.3960 złAktualna cena wynosi: 3960 zł.
Kinkiet Concord – 1 źródło światła
565 zł
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 25.7 |
| Szerokość (cm) | 11.7 |
| Głębokość (cm) | 15.2 |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło trawione |
| Wymiary opakowania | 25,5 x 23 x 22 cm |
| Klasa IP | IP44 |
Na stanie
SKU:
FE-CONCORD1-BATH
Opis
Kolekcja kinkietów łazienkowych Concord czerpie inspirację ze stylu kolonialnego. Skierowana kloszem do dołu świetnie sprawdzi się jako doświetlenie lustra. Seria ta dostępna jest w czterech rozmiarach. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
