Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Casa Parette Cromo
Kinkiet Casa Parette Cromo
465 zł
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Kolor | chrom |
| Materiał | metal, szkło |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 12w |
| Wysokość | 23cm |
| Szerokość | 30,5 cm |
SKU:
5903689781497
