Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Cambridge – 1 źródło światła
Kinkiet Cambridge – 1 źródło światła
1389 zł
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 36 |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Głębokość (cm) | 11.1 |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka, Szkło |
| Wymiary opakowania | 41 x 28 x 19 cm |
| Klasa IP | IP44 |
Na stanie
SKU:
BATH-CM1
Opis
Kinkiety łazienkowe firmy Elstead Lighting utrzymane są nowoczesnym stylu. Oprawy te dostępne są w różnych rozmiarach. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
