Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Brianna – 2 źródła światła – Polerowany nikiel
Kinkiet Brianna – 2 źródła światła – Polerowany nikiel
1125 zł
| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 35.9 |
| Szerokość (cm) | 28.9 |
| Głębokość (cm) | 16.5 |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Wymiary opakowania | 27,94 x 38,1 x 22,86 cm |
Na stanie
SKU:
FE-BRIANNA2-PN
Opis
Klasyczna sylwetka lamp z rodziny Brianna w połączeniu z ich minimalistycznym designem sprawia, że te eleganckie oprawy idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.
Kolekcja ta dostępna jest w dwóch wykończeniach – w klasycznym, oksydowanym mosiądzu lub bardziej współczesnym, polerowanym niklu.
