Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Brianna – 1 źródło światła – Oksydowany mosiądz
Powrót do listy produktów
Kinkiet Brianna - 1 źródło światła - Polerowany nikiel
687 zł Pierwotna cena wynosiła: 687 zł.495 złAktualna cena wynosi: 495 zł.
Kinkiet Brianna – 1 źródło światła – Oksydowany mosiądz
687 zł
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 35.9 |
| Szerokość (cm) | 10.2 |
| Głębokość (cm) | 14.3 |
| Wykończenie | Oksydowany mosiądz |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Wymiary opakowania | 20,32 x 38,1 x 16,51 cm |
Na stanie
SKU:
FE-BRIANNA1-BB
Opis
Klasyczna sylwetka lamp z rodziny Brianna w połączeniu z ich minimalistycznym designem sprawia, że te eleganckie oprawy idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.
Kolekcja ta dostępna jest w dwóch wykończeniach – w klasycznym, oksydowanym mosiądzu lub bardziej współczesnym, polerowanym niklu.
