Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Austen – 1 źródło światła – Polerowany mosiądz
Kinkiet Austen – 1 źródło światła – Polerowany mosiądz
1316 zł
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 × 140 × 220 cm |
| Wysokość (cm) | 22 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Głębokość (cm) | 16.5 |
| Wykończenie | Polerowany mosiądz |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Lity mosiądz, Szkło |
| Wymiary opakowania | 36 x 29 x 28 cm |
| Klasa IP | IP44 |
| Wysokość płytki montażowej | 110 |
| Szerokość płytki montażowej | 110 |
| Głębokość płytki montażowej | 15 |
Na stanie
SKU:
BATH-AUSTEN1-PB
Opis
Klasycznie zaprojektowane lampy łazienkowe, produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, będą służyć przez wiele lat dzięki wysokiej jakości materiałom zastosowanym w czasie ich produkcji. Dostępne są w trzech wariantach wykończenia — polerowany chrom, polerowany nikiel i polerowany mosiądz oraz różnych rodzajach szkła, co pozwala na dowolne kombinacje. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
