Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Ainsley – 2 źródła światła
Kinkiet Ainsley – 2 źródła światła
1170 zł
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 23.1 |
| Szerokość (cm) | 40.6 |
| Głębokość (cm) | 20.6 |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka |
| Wymiary opakowania | 60,6 x 21,6 x 24,8 cm |
| Klasa IP | IP44 |
| Wysokość płytki montażowej | 152.4 |
| Szerokość płytki montażowej | 152.4 |
Na stanie
SKU:
HK-AINSLEY2-BATH
Opis
Klasyczna forma Ainsley urzeka eleganckimi detalami, takimi jak utrzymane w stylu retro klosze z mlecznego szkła podkreślone ozdobnym pierścieniem. Seria ta dostępna jest w trzech rozmiarach. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
