Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Duży żyrandol Ziyi w brązie z lnianymi kloszami
Duży żyrandol Ziyi w brązie z lnianymi kloszami
7375 zł
| Waga | 9,52 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość oprawy | 53.3cm |
| Minimalna wysokość | 81.3cm |
| Szerokość | 85.7cm |
| Gniazdo | 8 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| Uwagi | Dostępna wysokość niestandardowa |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 5016BZ-L-EU
