Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Duży żyrandol przesunięty Fontaine w złoconym gipsie z lnianymi kloszami
Duży żyrandol przesunięty Fontaine w złoconym gipsie z lnianymi kloszami
10604 zł
| Waga | 16,78 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Złocony gips |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość oprawy | 85.1cm |
| Szerokość | 99.1cm |
| Gniazdo | 8 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | T |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5205GP-L-EU
Opis
Fontaine od AERIN upiększa estetykę mid-century nowoczesnym charakterem. Rzeźbiona metalowa konstrukcja w postarzanym żelazie czy złoconym gipsie wzbogaca mniejsze przestrzenie, podczas gdy większe elementy kolekcji dodają stylowy akcent jadalni czy salonom. Stożkowe lniane klosze zapewniają czyste linie i ciepłe oświetlenie każdej przestrzeni, czy to z kinkietu czy żyrandola. IP20 Klasa I
