Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Duży żyrandol liniowy Talia ze złoceniem z przezroczystym szkłem wirowanym
Duży żyrandol liniowy Talia ze złoceniem z przezroczystym szkłem wirowanym
18445 zł
| Waga | 40,82 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Złocenie |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 62.23cm |
| Szerokość | 160.7cm |
| Gniazdo | 12 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | LED B |
| Uwagi | Wymagany montaż |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
JN 5117G-CG-EU
Opis
Artystyczne szkło wywyższa serię Talia od Julie Neill dla nowego ujęcia prostej oprawy szklanej kuli. Światło mieni się przez wielokrotne zakręcone szklane kule przymocowane do metalowych koszyków, tworząc kapryśny akcent. Dostępna w gamie rozmiarów i konfiguracji, seria Talia dodaje dynamiczną mieszankę migotącego szkła, zaokrąglonych form i jasnych metali każdemu wnętrzu. Wybierz żyrandol do wejść i jadalni, plafony czy kinkiety ścienne do przestrzeni mieszkalnych czy sypialni, i dodaj zabawny, kobiecy akcent każdej przestrzeni. IP20 Klasa I
