Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duży słupek ogrodowy LED Parkstone
Duży słupek ogrodowy LED Parkstone
3305 zł
Duży słupek ogrodowy LED
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Barwa światła | |
| Rodzina | Parkstone |
| Typ produktu | Słupek ogrodowy |
| Wymiary opakowania | 90 x 30 x 32 cm |
| Waga netto | 1,7 |
| Waga brutto | 1,8 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 700 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Bazalt / Stal nierdzewna |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 6 W Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP55 |
SKU:
PARKSTONE-BOL-A
Opis
Parkstone to kolekcja nowoczesnych słupków wykonanych z kamienia bazaltowego i stali nierdzewnej. Wbudowane źródło światła LED doskonale doświetli ogród przytulnym, miękkim światłem.
