Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Duży plafon Montpelier w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z matowym szkłem
Duży plafon Montpelier w brązie z matowym szkłem
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
Duży plafon Montpelier w polerowanym niklu z matowym szkłem
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
Duży plafon Montpelier w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z matowym szkłem
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
| Waga | 9,07 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Ręcznie patynowany mosiądz antyczny |
| Styl | Tradycyjny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 15.2cm |
| Szerokość | 40.6cm |
| Gniazdo | 3 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
SK 4011HAB-FG-EU
