Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Duży plafon kwiatowy Bryce w bieli i złoceniu z matowym akrylem
Duży plafon kwiatowy Bryce ze złoceniem i bielą z matowym akrylem
4608 zł Pierwotna cena wynosiła: 4608 zł.3686 złAktualna cena wynosi: 3686 zł.
Duży żyrandol dwupiętrowy Kinsley w polerowanym niklu z lnianymi kloszami
11065 zł Pierwotna cena wynosiła: 11065 zł.8852 złAktualna cena wynosi: 8852 zł.
Duży plafon kwiatowy Bryce w bieli i złoceniu z matowym akrylem
4608 zł Pierwotna cena wynosiła: 4608 zł.3686 złAktualna cena wynosi: 3686 zł.
| Waga | 9,52 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Biel ze złoceniem |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 17.8cm |
| Szerokość | 50.8cm |
| Gniazdo | 4 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
KS 4118WHT/G-FA-EU
