Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Duży kinkiet Hackney w ręcznie patynowanym mosiądzu z lnianym kloszem
Kinkiet Hackney w brązie z lnianym kloszem
1665 zł Pierwotna cena wynosiła: 1665 zł.1332 złAktualna cena wynosi: 1332 zł.
Duży kinkiet Hackney w polerowanym niklu z lnianym kloszem
2130 zł Pierwotna cena wynosiła: 2130 zł.1705 złAktualna cena wynosi: 1705 zł.
Duży kinkiet Hackney w ręcznie patynowanym mosiądzu z lnianym kloszem
2130 zł Pierwotna cena wynosiła: 2130 zł.1705 złAktualna cena wynosi: 1705 zł.
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Ręcznie patynowany mosiądz antyczny |
| Kolor | mosiądz |
| Wysokość | 63,5 cm |
| Szerokość | 27,3 cm |
| Głębokość | 27,9 cm |
| Gniazdo | E14 |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
EU-SP2024
Opis
Duży kinkiet HACKNEY to stylowy kinkiet w amerykańskim stylu. Kinkiet posiada abażur w kształcie stożka, wykonany z białej tkaniny, która nadaje mu subtelnego, lekkiego charakteru. Kinkiet posiada mocowanie do ściany o średnicy 12,1 cm.
Kolekcja HACKNEY jest dostępna w trzech rodzajach wykończenia, co pozwala dostosować go do stylu wnętrza. Dostępne wykończenia to polerowany nikiel, antyczny mosiądz oraz brąz. W jej skład wchodzą lampy podłogowe, biurkowe oraz kinkiety.
Wymiar abażura: 8.3cm x 27.3cm x 14.6cm
