Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia wisząca Shepherd – 1 źródło światła
Duża latarnia wisząca Shepherd – 1 źródło światła
910 zł
Duża latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 5,2 kg |
|---|---|
| Rodzina | Shepherd |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 55 x 22 x 22 cm |
| Waga netto | 4,68 |
| Waga brutto | 5,2 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 537 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Ciemny postarzany cynk |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 75 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-SHEPHERD-8L
Opis
Kolekcja oświetlenia zewnętrznego Shepherd firmy Feiss zainspirowana została tradycyjnymi paryskimi lampionami. Najwyższej jakości kompozyt polimerowy, z którego zbudowana jest ta oprawa, jest gwarancją długoletniej wytrzymałości i odporności na nawet najcięższe warunki pogodowe. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną. Wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44.
