Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia wisząca Bingham – 3 źródła światła
Duża latarnia wisząca Bingham – 3 źródła światła
1269 zł
Duża latarnia wisząca – 3 źródła światła
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Bingham |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 59 x 34 x 28 cm |
| Waga netto | 4,75 |
| Waga brutto | 5 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 610 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Sjena palona |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP23 |
SKU:
HK-BINGHAM8
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Bingham, wykonana z litego mosiądzu, to hołd dla tradycyjnego wzornictwa, które przenosi elegancję do przestrzeni zewnętrznej. Wykończenie w kolorze sjeny palonej nadaje kolekcji charakterystyczny urok, podkreślając jednocześnie solidność wykonania. Klosze zrobione ze szkła bąbelkowego dodają subtelnego efektu i tworzą interesujące gry światła.
