Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia stojąca Cotswold Lane – 3 źródło światła
Duża latarnia stojąca Cotswold Lane – 3 źródło światła
4299 zł
Duża latarnia stojąca – 3 źródło światła
| Waga | 10,7 kg |
|---|---|
| Rodzina | Cotswold Lane |
| Typ produktu | Latarnia stojąca |
| Wymiary opakowania | 68,5 x 60 x 45 cm |
| Waga netto | 9,63 |
| Waga brutto | 10,7 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 2570 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-COTSLN5-L-BK
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Cotswold Lane czerpie inspirację z klasycznej estetyki latarni gazowych. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
