Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia naścienna Wakefield – 3 źródła światła
Duża latarnia naścienna Wakefield – 3 źródła światła
1586 zł
Duża latarnia naścienna – 3 źródła światła
| Waga | 5,93 kg |
|---|---|
| Rodzina | Wakefield |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 37 x 37 x 52 cm |
| Waga netto | 4,67 |
| Waga brutto | 5,93 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 433 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-WAKEFIELD-L-TBK
Opis
Oprawy zewnętrzne Wakefield łączą w sobie elementy stylu vintage i rękodzieła artystycznego. Wykonane z najwyższej jakości kompozytu lampy Wakafield doskonale sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach pogodowych, posiadają klasę wodoszczelności IP44 i są zaopatrzone w pięcioletnią gwarancję antykorozyjną.
