Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia naścienna Venetian Rain – 3 źródła światła
Duża latarnia naścienna Venetian Rain – 3 źródła światła
2168 zł
Duża latarnia naścienna – 3 źródła światła
| Waga | 4,53 kg |
|---|---|
| Rodzina | Venetian Rain |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 41 x 31 x 72 cm |
| Waga netto | 4,08 |
| Waga brutto | 4,53 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 787 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szczotkowany brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-VENETIAN2-L
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Venetian Rain czerpie inspirację z bogatego dziedzictwa renesansu, charakteryzując się bogatymi zdobieniami odzwierciedlającymi historię włoskiego rzemiosła. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co zapewnia trwałość i niezmienną elegancję przez długi czas. Venetian Rain to nie tylko oświetlenie zewnętrzne, lecz także wyjątkowy element dekoracyjny, który dodaje klasyczny urok przestrzeni.
