Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia naścienna Newbury – 2 źródła światła – Lakierowany polerowany mosiądz
Duża latarnia naścienna Newbury – 2 źródła światła – Lakierowany polerowany mosiądz
1824 zł
Duża latarnia naścienna – 2 źródła światła
| Waga | 2,9 kg |
|---|---|
| Rodzina | Newbury |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 59 x 33 x 58 cm |
| Waga netto | 2,61 |
| Waga brutto | 2,9 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 531 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Lakierowany polerowany mosiądz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-NEWBURY2-L-PB
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Newbury czerpie inspirację z klasycznego wzornictwa. Jednak ten wszechstronny projekt idealnie pasuje do większości stylów architektonicznych. Wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44, co sprawia, że są one idealnym dodatkiem do oświetlenia zewnętrznego, łącząc elegancję z funkcjonalnością. To klasyczne, a zarazem uniwersalne lampy, które mogą podkreślić wyjątkowy charakter każdej przestrzeni zewnętrznej.
