Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia naścienna Byron – 1 źródło światła – Grafitowe
Duża latarnia naścienna Byron – 1 źródło światła – Grafitowe
1454 zł
Duża latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 6,5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Byron |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 33,5 x 30 x 60 cm |
| Waga netto | 5,85 |
| Waga brutto | 6,5 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 457 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Grafitowe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-BYRON-L-GR
Opis
Kinkiety zewnętrzne z kolekcji Byron nadadzą elegancji każdej fasadzie, na której zawisną. Dla uzyskania industrialnego wyglądu lampy zaleca się użycie ozdobnych żarówek Edisona. Wszystkie oprawy z tej serii posiadają stopień ochronności IP44 i objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
