Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia naścienna Boynton – 1 żródło światła
Duża latarnia naścienna Boynton – 1 żródło światła
610 zł
Duża latarnia naścienna – 1 żródło światła
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Rodzina | Boynton |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 51,5 x 39 x 31 cm |
| Waga netto | 3,6 |
| Waga brutto | 4 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 390 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szczotkowana stal |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-BOYNTON2-L
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Boynton zainspirowana została zarówno oświetleniem industrialnym, jak i tradycyjnymi lampami wykorzystywanymi w amerykańskich miasteczkach portowych. Najwyższej jakości kompozyt polimerowy, z którego zbudowana jest ta oprawa, stanowi gwarancję długoletniej wytrzymałości i odporności na nawet najcięższe warunki pogodowe. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną i posiadają stopień ochrony IP44.
