Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Duża latarnia liniowa Presidio w polerowanym niklu z przezroczystym szkłem
Duża latarnia liniowa Presidio w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z przezroczystym szkłem
13833 zł Pierwotna cena wynosiła: 13833 zł.11066 złAktualna cena wynosi: 11066 zł.
Duża lampa wisząca Palati w brązie z lnianym kloszem
13371 zł Pierwotna cena wynosiła: 13371 zł.10697 złAktualna cena wynosi: 10697 zł.
Duża latarnia liniowa Presidio w polerowanym niklu z przezroczystym szkłem
13833 zł Pierwotna cena wynosiła: 13833 zł.11066 złAktualna cena wynosi: 11066 zł.
| Waga | 23,58 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość oprawy | 37.5cm |
| Minimalna wysokość | 61.0cm |
| Szerokość | 137.2cm |
| Gniazdo | 5 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | T |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
S 5177PN-CG-EU
