Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Duża lampa wisząca Robinson w brązie z przezroczystym szkłem
Duża lampa wisząca Robinson w brązie z przezroczystym szkłem
6453 zł
| Waga | 8,16 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 49.5cm |
| Szerokość | 29.8cm |
| Gniazdo | E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 5753BZ-CG-EU
Opis
Zainspirowany modernizacją retro stylów, Thomas O’Brien zaprojektował Robinson jako wyrafinowaną aktualizację lampy z lat 60. Elegancko retro akcenty, takie jak szkło nasienne, zestawione są ze współczesnym polerowanym metalem i wyrafinowanymi detalami. Stożkowe sylwetki żyrandoli, lamp wiszących, kinkietów, lamp i opraw sufitowych podniosą wnętrza.
