Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Duża lampa wisząca Hicks w polerowanym niklu z białym szkłem
Duża lampa wisząca Hicks w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z białym szkłem
4839 zł Pierwotna cena wynosiła: 4839 zł.3871 złAktualna cena wynosi: 3871 zł.
Bardzo duża lampa wisząca Hicks w brązie i ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z białym szkłem
5530 zł Pierwotna cena wynosiła: 5530 zł.4424 złAktualna cena wynosi: 4424 zł.
Duża lampa wisząca Hicks w polerowanym niklu z białym szkłem
4839 zł Pierwotna cena wynosiła: 4839 zł.3871 złAktualna cena wynosi: 3871 zł.
| Waga | 8,16 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 46.4cm |
| Szerokość | 33.7cm |
| Gniazdo | 2 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 5063PN-WG-EU
Opis
Hicks autorstwa Thomasa O’Briena podkreśla tradycyjne elementy z nowoczesnymi detalami. Wszechstronna gama zachowuje charakterystyczne użycie metalowych opasek z nitami i białymi szklanymi kulami. Obejmując lampy wiszące, lampy sufitowe, wentylatory sufitowe i lampy biblioteczne, sylwetki wpasują się bez wysiłku w każde pomieszczenie.
