Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Stołowe / Biurkowe » Duża lampa stołowa Ring Form w antycznym patynowanym mosiądzu z lnianym kloszem
Duża lampa stołowa Ring Form w antycznym patynowanym mosiądzu z lnianym kloszem
3685 zł
| Waga | 10,44 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Antyczny patynowany mosiądz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 68.6cm |
| Szerokość | 45.7cm |
| Podstawa | Prostokąt 11,4cm x 19cm |
| Gniazdo | E27 Bezkluczykowy z przełącznikiem liniowym |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
CHA 8970AB-L-EU
