Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Długie świetlny pręt szklany Dresser w brązie z matową szklaną wkładką
Długie świetlny pręt szklany Dresser w brązie z matową szklaną wkładką
4608 zł
| Waga | 6,35 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 45.8cm |
| Szerokość | 12.7cm |
| Głębokość | 8.9cm |
| Gniazdo | 2 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | T |
| klasa ochrony IP | IP22 klasa I |
SKU:
TOB 2141BZ-FG-EU
